Car Rental

Прокат Авто в Херсоні

Порівняйте ціни та Зекономте на прокаті авто в Херсоні

Херсон - місто моряків, кораблебудування та зародження Чорноморського флоту, що розташувалось на правому березі Дніпра та омивається двома морями на півдні України. Саме тут, ріка Дніпро впадає у Чорне море. У місті збереглося чимало старовинних будівель, крім того, це одне з найзеленіших міст країни. Виявивши бажання відвідати Херсон, Ви жодного разу не пожалієте про свій вибір, адже тут знайдеться що робити і побачити мандрівникам з найвибагливішими смаками. Хоч саме місто відносно молоде, історія краю тісно переплітається з історією скіфів, сарматів, козацькими форпостами, давньою Грецією та Римом.
Оренда автомобіля гарантуватиме повну незалежність від громадського транспорту та дозволить відвідати максимум визначних місць без зайвого поспіху та дискомфорту. Взявши авто на прокат, Ви зможете ефективно спланувати свою подорож і легко дістатися до будь-якого куточка цього дивовижного краю.
Завдяки зручному та надійному сервісу GoCarRental.com.ua, Ви зможете миттєво отримати необхідну інформацію про всі наявні пропозиції щодо оренди авто в Херсоні.
Вирушайте в дорогу! Вдихніть на повні груди настояного на степових травах та акаціях повітря Херсонського краю, зайдіть у тепле море та заглибтесь в багату історію краю.

Що робити в Херсоні

Херсон зустрічає гостей своєю особливою атмосферою та привітністю його жителів - енергійних, доброзичливих, обвітрених степовими вітрами та заряджених енергією пекучого сонця. Безліч затишних куточків, старовинних будинків, храмів і парків - все це та багато іншого чекає на Вас в Херсоні. Обирайте оптимальний варіант оренди авто на GoCarRental.com.ua та відправляйтесь у мандри.
Розпочати подорож неодмінно варто з найдавнішого місця сучасного Херсона – фортеці, яка частково дійшла до наших днів. У свій час це була наймогутніша фортифікаційна споруда, всередині якої розташовувалася площа з палацом та Катеринський собор. Також до сьогоднішнього дня збереглася будівля арсеналу фортеці та пороховий льох, перероблений під ресторан, у якому неодмінно варто побувати. Обов’язковою для відвідування є набережна міста, яка не просто зачаровує романтичними краєвидами, але й гордо підкреслює призначення міста, адже саме тут розташований символ Херсону - монумент-вітрильник, зведений на честь перших кораблебудівників міста. Будучи в Херсоні, не забудьте пройтися парком Слави - одним з найкрасивішихкуточків міста. Центральна алея парку спускається до річки, відкриваючи для очей відвідувачів просто казкову панораму.

Топ 3 обов’язкових для відвідування місць в Херсоні • Набережна Херсону

 • Херсонська фортеця і арсенал

 • Парк Слави

Подорож околицями Херсону

Херсонщина – край рекреації та неймовірної краси. Його оспівували у віршах, зображали на картинах та складали про нього легенди.
Херсонська область приваблює своїми краєвидами, фестивалями, морем та рекреаційними ресурсами. Бажаєте відправитись у мандрівку Херсонською областю? Тоді Вам не обійтись без оренди авто. За своїми природними і кліматичними умовами Херсонщина належить до числа унікальних куточків світу. Орендуйте автомобіль і відправляйтесь на оздоровлення до озера Сиваш - унікального природного комплексу за 100 км від Херсону, подібних якому є всього лиш 3 у всьому світі! Для бажаючих відпочити на березі моря, Херсонська область представляє унікальну цінність, адже на півдні вона омивається аж двома морями: Чорним та Азовським.
Мандруючи краєм, обов’язково завітайте до біосферного заповіднику “Асканія Нова”, що знаходиться за 2,5 години їзди від міста Херсон. Цей неймовірний оазис природи по праву вважається найстарішим біосферним заповідником планети і найбільшим серед Європейських заповідних територій.
Замовляйте авто на прокат на GoCarRental.com.ua та вирушайте у незабутню мандрівку перлиною степового краю України.

Пошук недорогого прокату авто


Безпечне, легке та швидке онлайн бронювання

Змінюйте або скасовуйте своє замовлення безкоштовно

Найкращі компанії з оренди автомобілів

Чому вигідно бронювати у нас?

 • 1,500 компаній з прокату автомобілів
 • 28,000 пунктів прокату по всьому світу
 • Безкоштовне скасування бронювання та відсутність прихованих витрат
 • Обслуговування клієнтів в режимі 24/7
 • Швидкий і безпечний спосіб оплати
 • Бронювання у 3 простих кроки
 • Ексклюзивні ціни найкращих компаній
 • Відсутня комісія при оплаті кредитною карткою

Інші напрямки