Прокат автомобілів у Харкові

Немає плати та найкращої ціни на економіку, розкіш, 7-9 місць і багато іншого
https://static.digitaltravelcdn.com/uploads/images/aeroporto2.jpg
Hertz
InterRent
Europcar
Enterprise
Budget
Avis
Alamo
Thrifty
Огляди 55,431 • Відмінний
Огляди 4.5 stars
Безкоштовне скасування та не приховані витрати
24-го / денна підтримка і живий чат
Швидкі та безпечні способи оплати
Нульові комісії на карткових платежах

Порівняйте ціни та Зекономте на прокаті авто в Харкові

Ви ще не мали нагоди побувати у науково-промисловому центрі України та столиці студентства - Харкові? Беріть авто на прокат і вирушайте у мандри! Харків - прагматичне і одночасно романтичне місто, в якому вдало поєднуються старовинні церкви та сучасні будівлі, промисловість та ніжність природи. Місто є другим за величиною та одним з найзеленіших в Україні. Тут панує абсолютно унікальна чарівність і незрозуміла магія, що неодмінно проникає в серце кожного, хто тут побуває. Харків – не лише розвинений індустріальний гігант, а й потужний освітній і культурний центр, де творили і творять геніальні художники, письменники, музиканти і режисери.Побачити все найцікавіше в короткий термін буде доволі складно, адже багато історико-культурних пам'яток ніби навмисне розкидані по всьому місту. Однак, взявши в оренду авто, Ви не лише позбавите себе виснажливої залежності від громадського транспорту, а й зможете з головою зануритись у подорож, отримуючи максимум задоволення та вражень за мінімум часу. Отримати автомобіль у користування Ви зможете, як безпосередньо в місті так і в міжнародному аеропорті. До Ваших послуг широкий асортимент автомобілів відомих компаній з прокату авто: Avis, Budget та Sixt. Знайти ідеальне авто за найвигіднішими умовами швидко і без зусиль, Вам допоможе наш пошуковий сервіс GoCarRental.com.ua. Обирайте найкраще авто та вирушайте до Харкова на зустріч новим враженням!

Що робити в Харкові

Незалежно від сезону чи Вашого настрою, в Харкові завжди можна знайти багато цікавого.Неодмінно варто прогулятися старою частиною міста - особливо, по вулиці Сумській, уздовж якої збереглися чарівні старовинні будинки. Неможливо бути у Харкові і не відвідати найбільшу площу України і одну з найбільших площ Європи - площу Свободи. Недалеко від площі знаходиться один з найкрасивіших міських парків - парк Шевченка, де можна помилуватися вражаючим каскадом фонтанів і побачити пам'ятник найвідомішому українському письменнику усіх часів - Тарасу Шевченку. Харків - надзвичайно зелене місто. Куди не глянь - душа радіє від присутності в місті природного затишку, адже місто рясніє зеленими парками, садами, скверами та просто зеленими насадженнями вздовж доріг. Найстаріший ботанічний сад в Україні - Харківський ботанічний сад ім. В. Каразіна є абсолютно обов’язковим для відвідування! Краса доглянутої території зачаровує не лише навесні та влітку, але й круглий рік, адже тут зібрані колекції рослин з усіх куточків світу.Оренда авто дозволить ефективно використати відведений на поїздку час та насолодитись усіма красивими принадами міста. Обирайте найвигіднішу пропозицію з оренди авто на GoCarRental.com.ua та подорожуйте з комфортом!Неодмінно завітайте до Харкова - міста молоді та бізнесу, яке заряджає своєю потужною енергією кожного гостя.

Топ 3 обов’язкових для відвідування місць в Харкові

  • Площа Свободи
  • Парк Шевченка
  • Ботанічний сад ім. В. Каразіна

Подорож околицями Харкова

Взявши в оренду автомобіль, відправляйтесь у подорож дивовижними просторами Харківської області, адже незважаючи на статус промислового регіону, Харківщина - край унікальної та мальовничої природи, де безумовно є на що подивитись і де відпочити. В області велика кількість ландшафтних парків та лісів, а також природоохоронних установ, що дозволяє забезпечити чудові умови для незабутнього і гармонійного відпочинку. Від’їхавши всього лиш 45 км від Харкова, Ви опинитесь в Національному природному парку “Гомільшанські ліси”. У цій унікальній екосистемі ростуть понад 800 видів рослин, серед яких 1000-літній велетенський дуб. Перлинами області є також Краснокутський дендропарк та численні музеї присвячені життю та творчості відомих українських геніїв мистецтва та літератури. Обирайте найвигідніші пропозиції з оренди авто у Харкові на сервісі GoCarRental.com.ua та відпочивайте з комфортом!

Які найкращі пропозиції в Харкові?

Економічний
Економічний
from 55,69 ₴/День
Міні
Міні
from 56,58 ₴/День
Міні
Міні
from 65,81 ₴/День
Економічний
Економічний
from 2 867,81 ₴/День
Міні
Міні
from 2 913,44 ₴/День
Міні
Міні
from 3 345,78 ₴/День

Відкрийте для себе найновіші пропозиції

Підпишіться на нашу розсилку