Car Rental

Прокат Авто в Харкові

Порівняйте ціни та Зекономте на прокаті авто в Харкові

Ви ще не мали нагоди побувати у науково-промисловому центрі України та столиці студентства - Харкові? Беріть авто на прокат і вирушайте у мандри! Харків - прагматичне і одночасно романтичне місто, в якому вдало поєднуються старовинні церкви та сучасні будівлі, промисловість та ніжність природи. Місто є другим за величиною та одним з найзеленіших в Україні. Тут панує абсолютно унікальна чарівність і незрозуміла магія, що неодмінно проникає в серце кожного, хто тут побуває. Харків – не лише розвинений індустріальний гігант, а й потужний освітній і культурний центр, де творили і творять геніальні художники, письменники, музиканти і режисери.
Побачити все найцікавіше в короткий термін буде доволі складно, адже багато історико-культурних пам'яток ніби навмисне розкидані по всьому місту. Однак, взявши в оренду авто, Ви не лише позбавите себе виснажливої залежності від громадського транспорту, а й зможете з головою зануритись у подорож, отримуючи максимум задоволення та вражень за мінімум часу.
Отримати автомобіль у користування Ви зможете, як безпосередньо в місті так і в міжнародному аеропорті. До Ваших послуг широкий асортимент автомобілів відомих компаній з прокату авто: Avis, Budget та Sixt. Знайти ідеальне авто за найвигіднішими умовами швидко і без зусиль, Вам допоможе наш пошуковий сервіс GoCarRental.com.ua. Обирайте найкраще авто та вирушайте до Харкова на зустріч новим враженням!

Що робити в Харкові

Незалежно від сезону чи Вашого настрою, в Харкові завжди можна знайти багато цікавого.
Неодмінно варто прогулятися старою частиною міста - особливо, по вулиці Сумській, уздовж якої збереглися чарівні старовинні будинки. Неможливо бути у Харкові і не відвідати найбільшу площу України і одну з найбільших площ Європи - площу Свободи. Недалеко від площі знаходиться один з найкрасивіших міських парків - парк Шевченка, де можна помилуватися вражаючим каскадом фонтанів і побачити пам'ятник найвідомішому українському письменнику усіх часів - Тарасу Шевченку.
Харків - надзвичайно зелене місто. Куди не глянь - душа радіє від присутності в місті природного затишку, адже місто рясніє зеленими парками, садами, скверами та просто зеленими насадженнями вздовж доріг. Найстаріший ботанічний сад в Україні - Харківський ботанічний сад ім. В. Каразіна є абсолютно обов’язковим для відвідування! Краса доглянутої території зачаровує не лише навесні та влітку, але й круглий рік, адже тут зібрані колекції рослин з усіх куточків світу.
Оренда авто дозволить ефективно використати відведений на поїздку час та насолодитись усіма красивими принадами міста. Обирайте найвигіднішу пропозицію з оренди авто на GoCarRental.com.ua та подорожуйте з комфортом!
Неодмінно завітайте до Харкова - міста молоді та бізнесу, яке заряджає своєю потужною енергією кожного гостя.

Топ 3 обов’язкових для відвідування місць в Харкові • Площа Свободи

 • Парк Шевченка

 • Ботанічний сад ім. В. Каразіна

Подорож околицями Харкова

Взявши в оренду автомобіль, відправляйтесь у подорож дивовижними просторами Харківської області, адже незважаючи на статус промислового регіону, Харківщина - край унікальної та мальовничої природи, де безумовно є на що подивитись і де відпочити. В області велика кількість ландшафтних парків та лісів, а також природоохоронних установ, що дозволяє забезпечити чудові умови для незабутнього і гармонійного відпочинку.
Від’їхавши всього лиш 45 км від Харкова, Ви опинитесь в Національному природному парку “Гомільшанські ліси”. У цій унікальній екосистемі ростуть понад 800 видів рослин, серед яких 1000-літній велетенський дуб.
Перлинами області є також Краснокутський дендропарк та численні музеї присвячені життю та творчості відомих українських геніїв мистецтва та літератури.
Обирайте найвигідніші пропозиції з оренди авто у Харкові на сервісі GoCarRental.com.ua та відпочивайте з комфортом!

Пошук недорогого прокату авто


Безпечне, легке та швидке онлайн бронювання

Змінюйте або скасовуйте своє замовлення безкоштовно

Найкращі компанії з оренди автомобілів

Чому вигідно бронювати у нас?

 • 1,500 компаній з прокату автомобілів
 • 28,000 пунктів прокату по всьому світу
 • Безкоштовне скасування бронювання та відсутність прихованих витрат
 • Обслуговування клієнтів в режимі 24/7
 • Швидкий і безпечний спосіб оплати
 • Бронювання у 3 простих кроки
 • Ексклюзивні ціни найкращих компаній
 • Відсутня комісія при оплаті кредитною карткою