Популярні запитання

Бронюючи авто за допомогою сервісу GoCarRental.com.ua, ви насправді не бронюєте конкретний автомобіль, а категорію транспортного засобу. Коли Ви забиратимете автомобіль, у Вас часто буде можливість вибрати з-поміж автомобілів зазначеного Вами класу. Якщо ви 100% бажаєте винайняти конкретне авто, Вам доведеться звернутись з таким запитом безпосередньо до прокатної компанії одразу після оформлення бронювання. Вони з радістю Вам допоможуть, однак можливість виконання даного запиту залежатиме від наявності авто за обраним місцем надання автотранспорту у користування. Якщо точна марка або модель автомобіля, яку Ви бачили в процесі бронювання недоступна, Ви отримаєте рівноцінну альтернативу.

У більшості випадків, автомобілем взятим у прокат можна користуватись і за межами країни, де його було взято. Більш детальну інформацію можна знайти в Умовах Оренди на сторінці результатів пошуку.

Коли ви здійснюєте бронювання на GoCarRental.com.ua, Ваше замовлення передається для опрацювання обраною Вами компанією-орендодавцем. Як тільки Ваше замовлення буде підтверджено даною компанією, Вас одразу буде сповіщено про це електронним листом, в якому міститиметься Ваш ваучер на оренду (зазвичай це відбувається впродовж кількох годин після оформлення бронювання). Цей ваучер буде потрібен Вам, щоб забрати автомобіль. Якщо Ви не отримали свій ваучер, будь ласка, зверніться до нас.

Ви можете використовувати декілька способів оплати для бронювання автомобіля, але в даний час, пред'явлення кредитної картки є необхідною умовою, щоб безпосередньо забрати авто. Якщо Ви не надасте кредитну картку в пункті прокату, компанія з оренди залишає за собою право не надавати Вам автомобіль у користування, в свою чергу, GoCarRental.com.ua не несе за це відповідальність.

Для бронювання, Ви можете використовувати декілька різних кредитних і дебетових карт. На жаль, ми не приймаємо платежі з American Express, однак, дану кредитну картку можуть прийняти в пункті прокату, коли Вас попросять пред'явити картку для отримання авто. Агенції, що надають послуги з прокату автомобілів вимагають кредитні картки на ім'я водія. Це пояснюється тим, що необхідний завдаток, який не збирається кредитною карткою, допоки автомобіль не буде повернено. В деяких країнах вимагаються дві кредитні карти в разі оренди більших транспортних засобів групою людей. Обов'язково переконайтесь в тому, що кредитна картка має достатньо коштів у розпорядженні на момент забирання авто. Затверджена сума до оплати, загалом відповідає сумі страховки і палива, але коливається в залежності від розміру транспортного засобу, віку і стажу водія, прокатного агентства, терміну оренди та ін. Крім того, якщо Ви не надасте кредитну картку, забираючи авто, Ви не зможете отримати повернення будь-яких коштів. Тому не забудьте взяти кредитну картку з собою!

Вартість оренди чітко відображатиметься на нашому сайті. В деяких компаніях з оренди, Вам потрібно буде сплатити завдаток одразу, а залишок, при забиранні авто - інші вимагають повної передоплати.

У цьому випадку, в якості головного водія повинен зареєструватись власник кредитної картки, навіть якщо він не вестиме авто, в свою чергу, особу, що керуватиме автомобілем доведеться додати в якості додаткового водія, так би мовити, гіда. У випадку, якщо власник кредитної картки не володіє дійсними водійськими правами, автомобіль не буде надано у користування, тому що даний сценарій суперечить умовам прокату авто.

Якщо Ви хочете змінити або скасувати бронювання, просто введіть відповідні дані у нашому розділі управління бронюванням. Будь ласка, зверніться до нас, якщо Вам потрібна допомога.

Будь ласка, зв'яжіться з компанією-орендодавцем, що надала Вам автомобіль у користування. Ви знайдете усю необхідну контактну інформацію у Вашому ваучері та/або договорі оренди. Ви повинні негайно повідомити орендодавця про будь-який нещасний випадок, що з Вами трапився. У разі виникнення аварії, Ви повинні зробити наступне: - Отримати повну інформацію про осіб причетних до аварії, а також можливих свідків. - Надати агентству з прокату авто усі деталі щодо інциденту. - Негайно інформувати органи влади, в разі травми або якщо потрібне розслідування третьої сторони. - Не покидайте автомобіль без прийняття належних запобіжних заходів. - В разі попадання в аварію, відшкодування за втрачений час впродовж терміну оренди автомобіля проводитись не буде.

У GoCarRental.com.ua немає обмежень за віком, однак умовою є наявність у Вас водійських прав щонайменше протягом 1 року. Існує додаткова плата для молодих водіїв, що не включена в загальну вартість на момент бронювання на нашому сайті, однак, вона зазначена в Умовах Оренди. Дана сума повинна бути оплачена в пункті прокату під час забирання автомобіля.

Додаткового водія можна додати при реєстрації в пункті прокату автомобілів. Усі додаткові водії повинні бути присутніми на момент забирання авто і повинні мати з собою дійсні водійські права, щоб також підписати договір оренди. Зверніть увагу, що за всі додаткові послуги, включаючи послугу додаткового водія, потрібно буде оплатити в місцевому пункті з оренди перед отриманням транспортного засобу.

Мовою страхових полісів - це страхування з метою відшкодування страхувальником шкоди, заподіяної третім особам в разі виникнення страхового випадку. Сума франшизи може варіюватися від 6,000 до 46,000 грн. і залежить від типу автомобіля, вибраних опцій оренди, і перш за все, орендодавця. Даний поліс може бути повністю відмінено шляхом підписання такого додаткового страхового полісу, як "Zero Gap" (нульовий розрив), пропонованого GoCarRental.com.ua або завдяки подібним пропозиціям безпосередньо компаній з прокату авто, що, варто зазначити, значно менш зручно, ніж пропонований нами поліс нульового розриву.

- Сидіння для немовлят підходить для дітей до 13 кг (рекомендується для дітей віком до 12 місяців) - Сидіння для малюків підходить для дітей від 9 до 18 кг (рекомендується для дітей віком від 9 місяців до 4 років).

Водії повинні мати при собі дійсні водійські права, що знаходяться у їхньому користуванні протягом 1 року чи більше, і в жодному разі не повинні мати серйозних порушень правил дорожнього руху. Якщо текст на водійських правах не виконаний латиницею (наприклад: арабською, грецькою, українською або китайською), Вам потрібно буде надати чинні водійські права міжнародного зразка (IDL International Driving License). Міжнародні водійські права повинні супроводжуватися оригіналом водійських прав водія.

Коли ви приїдете, щоб забрати замовлений Вами автомобіль, Ви повинні будете пред'явити роздрукований ваучер оренди. Якщо Ви не матимете його з собою, з Вас можуть зняти більшу комісію за це, і ми не зможемо забезпечити повернення цих коштів. Будь ласка, не покладайтесь на те, що можна буде продемонструвати ваучер на своєму смартфоні чи планшеті - натомість, не забудьте роздрукувати ваучер, взяти його з собою і тримати його в надійному місці.