Car Rental

Прокат Авто в Запоріжжі

Порівняйте ціни та Зекономте на прокаті авто в Запоріжжі

Сміливо вирушайте до відомої в усьому світі батьківщини козаків, одного з найстаріших та найбільших міст України - Запоріжжя! У місті, що розкинулось по обидва береги Дніпра і донині дбайливо зберігаються славні традиції козацтва і панує дух свободи та боротьби українського народу.
Незалежно від мети Вашої поїздки, оренда автомобіля гарантуватиме повну незалежність від місцевого громадського транспорту та дозволить відвідати максимум визначних місць за мінімум часу. Взявши авто на прокат, Ви зможете ефективно спланувати свою подорож, а також легко дістатися до унікальних історико-культурних пам’яток за межами міста.
Скориставшись сервісом GoCarRental.com.ua, Ви зможете швидко та в зручному форматі отримати необхідну інформацію про всі наявні пропозиції щодо оренди авто в Запоріжжі від всесвітньої компанії Sixt, що надійно закріпилась на ринку послуг з прокату автомобілів в місті та всій країні. Для Вашої зручності, отримати авто компанії можна, як в місті, так і безпосередньо в міжнародному аеропорті “Запоріжжя”.
Лише комфортна подорож автомобілем дозволить по справжньому зосередитись на меті поїздки, зазирнувши в історію українського народу, відчувши дух свободи і потужну енергетику козацтва.

Що робити в Запоріжжі

Орендувавши авто, здійснити подорож до будь-якої точки Запоріжжя легко та зручно. Історія міста нерозривно пов'язана зі знаменитими дніпровськими порогами і островом "Хортиця". Саме острів "Хортиця" був домівкою для козаків, які заснували тут Запорізьку Січ. Це найбільший острів на річці Дніпро в самому серці Запоріжжя, до якого легко дістатись на авто через прокладений від берегу міст. Скористайтесь пошуковим сервісом GoCarRental.com.ua і знайдіть для себе найоптимальніший варіант прокату авто за найбільш вигідною ціною.
Зануритись в стародавню атмосферу козацтва дозволить “Кінний Театр” та численні музеї, що знаходяться на острові. Подорожуючи вечірнім містом, не забудьте зупинитись біля гідроелектростанції ДніпроГЕС - гордості Запоріжжя, та обов’язково зробіть фото на фоні яскравих барвистих вогнів, які в поєднанні з шумом води просто зачаровують у вечірню пору доби.

Топ 3 обов’язкових для відвідування місць в Запоріжжі • острів “Хортиця”

 • ДніпроГЕС

 • “Кінний Театр”

Подорож околицями Запоріжжя

Оберіть найвигіднішу для себе пропозицію з прокату авто на GoCarRental.com.ua вже сьогодні та вирушайте у незабутню мандрівку цікавими пам'ятками Запорізької області.
Обов’язковими для відвідування є унікальні кургани, найбільш цікавий з яких - комплекс “Кам'яна могила”. Цей пагорб в давнину виконував роль “світової гори”, як Олімп у Стародавній Греції, і є своєрідним храмом, який об’єднує три світи – небесний, земний та підземний.
Насолоджуйтесь свободою пересування на орендованому авто та відправляйтесь на південь області, що омивається теплим і лагідним Азовським морем та приваблює відпочиваючих своїми курортами. Найвідоміший з них - Бердянськ з його санаторіями і просторими піщаними пляжами, який давно став улюбленим місцем відпочинку та оздоровлення не лише місцевих жителів, а й гостей з ближнього зарубіжжя.

Пошук недорогого прокату авто


Безпечне, легке та швидке онлайн бронювання

Змінюйте або скасовуйте своє замовлення безкоштовно

Найкращі компанії з оренди автомобілів

Чому вигідно бронювати у нас?

 • 1,500 компаній з прокату автомобілів
 • 28,000 пунктів прокату по всьому світу
 • Безкоштовне скасування бронювання та відсутність прихованих витрат
 • Обслуговування клієнтів в режимі 24/7
 • Швидкий і безпечний спосіб оплати
 • Бронювання у 3 простих кроки
 • Ексклюзивні ціни найкращих компаній
 • Відсутня комісія при оплаті кредитною карткою